درباره ما | ایل کافه

ارزش‌ها

ارزش‌ها پایه و اساس کار هستند. تعریف کار بر اساس معرفی و شناخت ارزش‌های سیستم است. این ارزش‌ها در واقع حقیقت کارآفرین را بیان می‌کنند و به گونه‌ای تعریف می‌شوند که ارزش مناسب برای صاحب شرکت و مشتریان باشد. ارزش‌ها به کار تمرکز و دقت می‌بخشند؛ به این صورت که بعد از معرفی و شناخت، تمام پروژه‌های کار باید همسو با ارزش‌های سیستم انجام شوند و تمام ایده‌ها، نظرات و محصولات مادی و معنوی بر این اساس همسو شوند.

کارآفرینی؛ حمایت از نیروی انسانی و پتانسیل‌های موجود برای خلق ارزش و کار

آگاهی؛ حضور و درک رفتارها، عادات، توانایی‌ها و موانع، مسئولیت‌پذیری و شناخت رشد

کاربری ساده و موثر؛ بهره‌گیری از طرح‌ها و ایده‌های خلاقانه و امکانات، برای رسیدن به ساده‌ترین و موثرترین کاربری

الهام‌بخشی؛ تجربه‌ی حضور، حال خوب و دنیای تلفیقی حاصل از طراحی و حمایت از پتانسیل‌های درونی

تجربه‌ی بهتر؛ تجربه‌ی بهتر در محصولات ارائه شده، خلاقیت و کیفیت آنها و هویت کار

چرا این کار را انجام می‌دهیم؟

حضور انسان در لحظه‌ی زندگی و در حقیقت آگاهی نسبت به حضور از مهم‌ترین نیازهای انسان است. در این حضور، استعداد ذاتی هر فرد آزاد می‌شود و پذیرش انتخاب‌ها مشخص می‌شوند. حمایت از این آگاهی ما را در دنیایی دوست داشتنی‌تر برای خودمان و دیگران قرار می‌دهد. کار و زندگی در یکدیگر اتفاق میفتند و اشتیاق ما تاثیرگذاری بر رشد آگاهی، کاربری ساده و موثر، الهام بخشی و تجربه‌ی بهتر آدم‌هاست.

چگونه این کار را انجام می‌دهیم؟

تمام داشته‌ی ما برای خلق ارزش‌ها، نیروی انسانی و شکوفایی استعداد افراد است. این استعداد، تمام رویاها را خلق می‌کند و انتشار می‌دهد. مهم‌ترین نکته همسویی افراد با ارزش‌هاست. بعد از آن، مسئولیت‌پذیری و تعهد کار را در مسیر ارزش‌ها قرار می‌دهد و خواهیم توانست آن چیزی را خلق کنیم که تا به حال وجود نداشته است. کار ما حمایت از آگاهی و شناخت و زیباتر کردن لحظه‌ی حضور افراد با معرفی سلیقه‌ی خودمان است. در کنار این موضوع، معرفی محصولات با کیفیت و فرصت استفاده‌ی مخاطبانمان از بهترین‌های موجود در دنیا تجربه‌ی بهتری برایشان از این حضور خلق می‌کند. هم‌چنین با طرح‌ها، کتاب‌ها، موسیقی و در کل امبیانس فضا محیط الهام‌بخشی برای انسان‌ها فراهم می‌کنیم. در این محیط از کاربری موثر و ساده و رفع تمام فعالیت‌های اضافه و منحرف‌کننده استفاده می‌کنیم تا تمام حرفمان را در کوتاه‌ترین روش، گفته باشیم.

حضورتو خلق کن